wagina kobiety 40- letniej zdjecia

Łucznictwo na Letniej Uniwersjadzie 2009

drużynowo Mieszane Łuk olimpijski drużynowo Łuk bloczkowy drużynowo Terminarz finałów 10 lipca 17:20 - 17:40 - łuk bloczkowy zespoły mieszane 18:00 - 18:20 - łuk olimpijski zespoły mieszane 11 lipca 11:15 - 11:30 - łuk bloczkowy kobiety indywidualnie 11:45 - 12:00 - łuk bloczkowy mężczyźni

Szermierka na Letniej Uniwersjadzie 2009

drużynowo Kobiety Floret indywidualnie drużynowo Szabla indywidualnie drużynowo Szpada indywidualnie drużynowo Terminarz finałów 2 lipca 19:40 - 19:55 - szabla indywidualnie mężczyzn 19:55 - 20:10 - szpada indywidualnie kobiet 3 lipca 19:50 - 20:10 - floret indywidualnie kobiet 20:10 - 20:30

Strzelectwo na Letniej Uniwersjadzie 2007

Strzelectwo na Letniej Uniwersjadzie 2007 odbywało się w dniach 10–13 sierpnia na obiektach Clay Target Range i Shooting Range w Bangkoku. Rozegranych zostało 40 konkurencji. Polska zdobyła 2 srebrne i 3 brązowe medale. Obiekty Obiekt Miasto Funkcja Clay Target Range Bangkok Zawody

Lekkoatletyka na Letniej Uniwersjadzie 1965

Lekkoatletyka na Letniej Uniwersjadzie 1965 – zawody lekkoatletyczne podczas uniwersjady w Budapeszcie odbywały się na Népstadionie. Rezultaty Mężczyźni Konkurencja: 1. miejsce Rezultat 2. miejsce Rezultat 3. miejsce Rezultat Bieg na 100 m Hideo Iijima 10,1 George Anderson 10,1 Harry

Pływanie na Letniej Uniwersjadzie 2011

Pływanie na Letniej Uniwersjadzie 2011 zostało rozegrane w dniach 14 - 19 sierpnia 2011. Do rozdania były 42 komplety medali. Areną zmagań zawodników i zawodniczek była Natatorium of Universiade Center. Tabela medalowa Klasyfikacja medalowa Pozycja Państwo Złoto Srebro Brąz Razem 1 12

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.